Consultation for Spain

01 Mayıs 2020, CumaConsultation for Spain, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Spain; Türkiye’ de bulunan İspanya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve İspanya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun İspanya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. İspanya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. İspanya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye İspanya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve İspanya seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin İspanya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Spain web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Spain web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Spain web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Spain‘ e dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.